16
آوریل

نانو رزین نمای ساختمان بدون داربست

انانو رزین نمای ساختمان بدون داربست

نماهای قدیمی و فرسوده:

نانو رزین نمای ساختمان بدون داربست به دلیل قرار گرفتن در معرض باران و هوای آلوده پوسته کرده، شوره زده و دچار کثیفی و فرسودگی شده میتوان ابتدا با شستشو با دستگاه واتر جت سطح نمارا تمیز کرد و پس از خشک شدن، اجرای پوشش نانو انجام میشود و نمای ساختمان شما که کاملا تمیز شده بسیار نوتر جلوه می کند و برای چندین سال تمیز، نو و بدون تغییر رنگ و شکل باقی میماند.

  رزین چیست

رزین مایعی براق کننده است که بر روی سنگ و آجر نما اجرا میشود تا محافظ نما باشد. رزین بر پایه کوپلیمرهای اکریلیک است که با اجرای آن بر سطح نما از نفوذ آب به داخل جلوگیری می کند . محافظ بسیار خوبی برای نمای ساختمان می باشد. رزین به صورت یک لایه بی رنگ روی سطح نشسته سطح را ضد آب کرده، رنگ را تغییر نمی دهد .  و همچنین حالت خیسی و براقیت بیشتر به نما می دهد. همچنین این محصول سطح نما را در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند که باعث طول عمر سنگ و آجر میشود.

علت قرار دادن رزین روی نما

اجرای پوشش نانو یا رنگ نانو رزین نمای ساختمان بدون داربست به دو دلیل انجام میشود. بعضی از پوششهای نانو عایق هستند ، بدین معنی که از آنها برای ایزولاسیون استفاده میشود. در واقعی عایقی که به صورت مایع است و به وسیله قلم مو براحتی برروی سطح قابل اجراست ، کاربرد دیگر رنگ یا پوشش نانو ، نوعی محافظ بر روی